جستجو
گروهها
تجارت و بازرگانی
سیروسفر
املاک
پزشکي
زیبایی و سلامتی
كامپيـوتر
لوازم
آموزشي
وسايل نقليه
خدماتي
بازار كار
صنعتي
ارتباطي
شخصي
هنري
وام
کشاورزی و دامداری
بیمه
تبلیغات و چاپ
مالی و اداری
آگهی ویژه مرتبط
ميدا آگهيهاي استخدام جديد سراسر کشور
استخدام در گروه نرم افزاري پيوست
استخدام متصدي مشاوره و فروش در کرج
استخدام منشي و بازارياب با حقوق ثابت ( Düsseldorf )
cn4 كسب درامد از اينترنت حداقل درآمد ماهيانه : ۵۰۰،۰۰۰ تومان

لینکهای مرتبط
 7  استخدام در گروه نرم
 7  cn4 كسب درامد از
 7  استخدام متصدي مشاوره
 7  ميدا آگهيهاي استخدام
 7  توضيحات کسب در آمد

شرح آگهی
توضيحات کسب در آمد 100درصد واقعي از اينترنت!
واريز هفته به هفته به حساب ملي شما

فرصتي بي نظير كسب درآمد براي همه بخصوص جوانان
آيا بايد باور كرد ؟ امروز احساس ميكنم پس از ارائه اين مجموعه كامل و بي نظير سخت ترين كار من آن است كه به كساني كه به کسب درآمد نياز دارند بقبولانم كه اين يك بازي و يا يك قرعه كشي يا جايزه و شانس طلايي و ثروت باد آورده و... نيست كه بيايد پول بدهيد و منتظر بنشينيد تا يك روز پول ها از آسمان بر شما ببارد .
کسب در آمد 100% واقعي از اينترنت!

بهترين و جديدترين روش كسب درآمد - صد در صد عملي با توجه به تخصص شمانحوه کسب درآمد واقعي از سايت

و بسياري راههاي مفيد ديگر

ما همه مراحل كار را به سادگي در 3dvd به شما توضيح داده ايم و شما از روز اول گام به گام در جهت کسب درآمد راهنمايي مي کنيم . دقيقا از همان روز اول فقط كافيست مراحل ارائه شده در سي دي را اجرا نماييد .
شما با بکارگيري آموزشهاي اين دي وي دي به سادگي مي توانيد خود را بعد از مدتي در بين ثروتمندان ببينيد .... فقط کافيه که کمي هوشمندانه عمل کنيد و به هدف خود پايبند باشيد!

فرصتي بي نظير كسب درآمد براي همه بخصوص جوانان


آيا بايد باور كرد ؟ امروز احساس ميكنم پس از ارائه اين مجموعه كامل و بي نظير سخت ترين كار من آن است كه به كساني كه به کسب درآمد نياز دارند بقبولانم كه اين يك بازي و يا يك قرعه كشي يا جايزه و شانس طلايي و ثروت باد آورده و... نيست كه بيايد پول بدهيد و منتظر بنشينيد تا يك روز پول ها از آسمان بر شما ببارد – ذهن خسته مردم از اين جور چيزها ، كه هر روز در جامعه با بمباران تبليغاتي آن روبرويم كار مرا كمي مشكل كرده است .
اين يك فرصت شغلي است
ما راههاي مطمئن سرمايه گذاري در تخصص هاي مختلف را به شما ياد مي دهيم.


با بسته ي اموزشي سي ان 3 درامد خود را مادام العمر کنيد.شامل چند روش موثر كسب درآمد از اينترنت است كه قبلا توسط هزاران نفر مورد استفاده قرار گرفته است و 100 درصد پولساز هستند... شما هم اگر اين روشها را بدانيد از همين الان مي توانيد در هر ماه درآمد ثابتي كسب كنيد ... حتي بيش تر از درآمدي كه پدران شما به دست مي آورند !!! اگر شما به دنبال راهي جهت كسب درآمد از اينترنت مي گردديد كه با كمترين زمان بتوانيد بيشترين درآمد را كسب كنيد ، CN3 ، جوابگوي شما خواهد . مهم نيست كه شما تا به حال چه روشهايي را براي كسب درآمد امتحان كرده ايد و يا اينكه اين روش به نظرتان امكانپذير مي باشد يا خير ..... بلكه مهم اين است كه اين شيوه و اين بسته آموزشي كاملا درآمدزا هست .


-اين روش به هيچ عنوان نيازي به ADSL (اينترنت پر سرعت) ندارد.
-اين روش به هيج عنوان بصورت PTC (دريافت پول در ازاي کليک) کار نمي کند.
-اين روش به هيج عنوان بصورت PTR (دريافت پول در ازاي خواندن ايميل) کار نمي کند.
-اين روش به هيج عنوان بصورت PTS (دريافت پول در ازاي ثبت نام در سايتهاي ديگر) کار نمي کند.
-اين روش به هيج عنوان بصورت OFFER (دريافت پول در ازاي پر کردن فرمها و غيرووو) کار نمي کند.
-اين روش به هيج عنوان بصورت REFERRAL (دريافت پول در ازاي معرفي عضو جديد) کار نمي کند.
-اين روش به هيج عنوان بصورت WEB-MASTER (دريافت پول در ازاي نمايش تبليغات ) کار نمي کند.
-اين روش به هيج عنوان بصورت POST (دريافت پول در ازاي پست مطلب در فروم ها) کار نمي کند.
-اين روش به هيچ عنوان نيازي به نرم افزارهاي کسب درآمد (که ادعا مي شود خودکار هستند) ندارد.

1:کاملا 100% و واقعي
2:کسب درآمد ماهيانه و دائمي
3:بدون نياز به عضو گيري و يا کليک روي تبليغات
4:واريز درآمد شما به حساب بانکي شما در ايران (سيبا – سپهر)
5:بدون نياز به ايگولد و بانکهاي اينترنتي مثل آلرت پاي ، پي پال و غيرووو
6:قابل استفاده براي همگان حتي کسانيکه با اينترنت آشنايي زيادي ندارند
7:بدون نياز به کارکردن با سايتهاي کسب درآمد – پي تي سي – وبمستر و حتي نرم افزارهاي کسب درآمد
8:کسب درآمد به صورت آنلاين و آفلاين (يعني حتي اگر پشت کامپيوتر نيز نباشيد از درآمد شما کم نمي شود . بلکه درآمد نيز خواهيد داشت)


در اين بخش به پرسشهاي متداولي که در مورد CN3 شده است پاسخ داده مي شود . لطفا اين بخش را به دقت مطالعه نموده و از مطرح نمودن سوالات تکراري بپرهيزيد.
--------------------------------------------------------------------------------


سوال اول : آيا من واقعا از خريد اين محصول سود خواهم کرد ؟ آيا واقعا با استفاده از آن درآمد کسب خواهم کرد ؟ و آيا اين محصول مانند باقي سي دي هاي کسب درامد ، بيهوده نيست؟
جواب : همانطور که قبلا توضيح داده شد ، مطالب و شيوه هايي که در اين CD براي کسب درآمد و ايجاد يک کسب و کار موفق اينترنتي شرح داده شده است بر مبناي اصولي و واقعي بنا شده است نه بر مبناي فعاليتهاي بي اساسي مانند PTC و PTR و يا زيرمجموعه گيري ... . در اين سي دي موثرترين و اصولي ترين روش کسب درآمد و کسب و کار اينترنتي بيان شده است . بنابراين با قاطعيت اعلام ميداريم که اين CD به تمامي نيازهاي شما در زمينه کسب درآمد از اينترنت و ايجاد يک درآمد مطمئن و ثابت از آن پاسخ خواهد داد.


--------------------------------------------------------------------------------

سوال دوم : مقدار درآمدي که از اين سي دي به دست مي آيد چقدر است؟ ماهيانه چقدر؟
جواب : درآمد اين CD از همان روزهاي اول براي شما حاصل خواهد شد و ميزان درآمد تقريبا 300 هزار تومان در ماه است که پس از چند ماه کار به اين شيوه ، درآمد شما به بيش از ماهيانه 500 هزار تومان نيز افزايش خواهد يافت آنهم فقط با روزانه 2 تا 3 ساعت کار . البته اگر با اين روش به خوبي کار کنيد حتي مي توانيد درآمد خود را تا ماهيانه يک ميليون تومان نيز افزايش دهيد.


--------------------------------------------------------------------------------

سوال سوم : آيا مي توان از اين سي دي به صورت مستقل درآمد کسب کرد يا اينکه بايد هميشه وابسته به شما يا سايتهاي ديگر باشيم؟
جواب : خير ... شما از همان روزهاي اول که به صورت گام به گام دستورالعملهاي اين CD را اجرا مي کنيد به صورت يک فرد مستقل عمل مي کنيد و هيچگاه وابسته به ما و يا شرکتهاي ديگري نخواهيد بود . درآمد شما در اين کار وابسته به هيچ گروه ، وبسايت و يا شرکتي نخواهد بود. هرچقدر بيشتر کار کنيد ، درآمد بيشتري به دست خواهيد آورد.


--------------------------------------------------------------------------------

سوال چهارم :آيا من مجبورم براي کسب درآمد ، براي هميشه با اين سي دي کار کنم؟ اگر يک روز کار نکنم ، در آن روز درامدي نخواهم داشت؟
جواب : خير ... شما پس از چند ماه استفاده از اين CD ، ديگر نيازي به استفاده از دستورالعملهاي موجود در اين CD نخواهيد داشت چون باز هم درآمد خود را به دست خواهيد آورد . زيرا شما در اين کار جا افتاده ايد و درآمد ثابتي از اينترنت به دست خواهيد آورد . بنابراين لازم نيست که شما تا ابد از اين CD استفاده کنيد بلکه حتي اگر چندين روز يا حتي چند ماه هم به اينترنت سر نزنيد باز هم درآمدي از شما کسر نخواهد شد . اين يعني تجارت الکترونيک !!!


--------------------------------------------------------------------------------

سوال پنجم :آيا اين محصول داراي آموزش فارسي مي باشد يا خير؟ چون من به زبان انگليسي وارد نيستم.
جواب : بله .. اين محصول داراي آموزش فارسي و گام به گام مي باشد. شما از همان روز اول به صورت گام به گام دستورالعملهاي موجود در آن را براي کسب درآمد اجرا خواهيد کرد . اين آموزشها فارسي و به همراه تصوير مي باشد.


--------------------------------------------------------------------------------

سوال ششم : آيا امکان کار با اين سي دي در منزل هم وجود دارد ؟ يا اينکه بايد امکانات خاصي داشته باشم؟
جواب : براي استفاده از شيوه هاي کسب درآمدي که در اين CD آموزش داده شده است شما به هيچ عنوان به امکانات خاصي نياز نداريد بلکه فقط به يک کامپيوتر نياز داريد و يک خط اينترنت که حداقل بتوانيد روزانه 2 ساعت بوسيله آن با اينترنت متصل شويد (لازم نيست که حتما از اينترنت پر سرعت استفاده کنيد).


--------------------------------------------------------------------------------

سوال هفتم :آيا براي کسب درآمد با اين محصول ، من بايد حتما يک حرفه اي در اينترنت باشم؟
جواب : خير ... اين CD براي افراد مبتدي طراحي شده است و شما توسط آن مي توانيد از يک مبتدي به يک حرفه اي تبديل شويد و مانند حرفه ايها از اينترنت درآمد کسب کنيد .
افراد حرفه اي نيز مي توانند از اين CD نهايت استفاده را برده و خيلي سريع به درآمد برسند . مهم نيست که در اينترنت تازه وارد هستيد يا يک حرفه اي اينترنتي که به تمامي فنون و ريزه کاريهاي اينترنت وارد هستيد . بلکه مهم اين است که مانن يک مبتدي از دستورالعملهاي گام به گام آن استفاده نماييد . در اين صورت درآمد شما حتمي خواهد بود.


--------------------------------------------------------------------------------

سوال هشتم :من قبلا چند دفعه سي دي کسب درآمد از اينترنت خريداري کرده ام . مي ترسم که اين محصول نيز مانند آنها بي فايده باشد.
جواب : اين ترس يک چيز منطقي است زيرا متاسفانه همه ماها نخستين بار که به مقوله کسب درآمد از اينترنت روي آورديم با تبليغاتي در اينترنت مواجه شديم که به ما وعده کسب درآمدهاي زياد را داده بودند اما پس از خريد محصولشان متوجه شديم از آن برنامه نمي توان درآمدي کسب کرد . به همين دليل اکنون با دقت بيشتري مقوله کسب درآمد از اينترنت را بررسي مي کنيم . اما امروز با تهيه اين CD براي نخستين بار طعم کسب درآمد .واقعي از اينترنت را خواهيد چشيد و قادر خواهيد بود به صورت اصولي و قانوني از اينترنت درآمد کسب کنيد بدون اينکه نياز به کليک کردن روي تبليغات و يا جذب زيرمجموعه داشته باشيد.


--------------------------------------------------------------------------------

سوال نهم :اگر من در طول کار با مشکلي برخورد کنم و يا سوالي داشته باشم چگونه مي توانم آنرا مطرح نموده و برطرف سازم؟
جواب : شما در هر ساعت از شبانه روز مي توانيد مي توانيد از طريق کد ساپورتي که در زمان خريد به شما تعلق مي گيرد تمامي پرسشهاي خود را مطرح نموده و در عرض ۴۸ ساعت پاسخ خود را دريافت نماييد . توجه داشته باشيد که روزهاي پنج شنبه بعد از ظهر و باقي روزهاي تعطيل ، شرکت تعطيل مي باشد بنابراين پاسخگويي به ايميلهايي که در روزهاي تعطيل براي ما ارسال مي شود به روز بعد از تعطيلات موکول خواهد شد . ضمنا به پرسشهايي که در اين بخش پاسخ داده شده است ، پاسخ داده نخواهد شد .


--------------------------------------------------------------------------------

سوال دهم :درآمدي که من از اين سي دي به دست مي آورم چگونه به دست من خواهد رسيد؟ آيا درآمد من به تومان است يا دلار؟
جواب : درآمد شما بدون هيچگونه واسطه اي ، مستقيما به حساب بانکي شما در ايران (مانند حسابهاي سيبا و سپهر) واريز خواهد شد . شما هيچ نيازي به داشتن حسابهاي الکترونيک مانند ايگول ، پي پال و يا آلرت پاي نخواهيد داشت زيرا درآمد شما به تومان به شما پرداخت خواهد شد نه به دلار.


--------------------------------------------------------------------------------

سوال يازدهم :درآمدزايي من از کي شروع خواهد شد؟ آيا از همان ماه اول هم درآمدي به دست خواهم آورد؟
جواب : درآمد شما از همان روزهاي اول شروع گرديده و با گذشت زمان افزايش خواهد يافت.


--------------------------------------------------------------------------------


سوال دوازدهم :(مهمترين سوال)آيا واقعا به اين برنامه مي توان اطمينان کرد؟ آيا واقعا روي آن حساب کنم؟ آيا واقعا درآمدي در کار هست؟
جواب : به دليل پرسشهاي مکرري که در اين مورد هر روزه براي ما ايميل مي شود بهتر ديديم که در اين مورد توضيح کاملي بدهيم.

خوشبختانه اين برنامه به گونه اي است که درآمد آن کاملا قطعي و مسلم است . در واقع اين برنامه که شما قصد خريد آنرا داريد يک شغل است . شغل يعني کاري که امروز شروع خواهيد کرد و تا پايان عمر مي توان از آن درآمد کسب کرد . بنابراين مطمئن باشيد که از اين برنامه و اين سي دي ، درآمدهاي بسياري خوبي به دست خواهيد آورد که حتي براي ديگران غير قابل باور خواهد بود . شما با استفاده از اين برنامه و اين سي دي قادر خواهيد بود مخارج زندگي خود را تامين نموده و حتي پس انداز خوبي براي خود ايجاد نماييد .
ميزان اين درآمد نامحدود است . يعني هر چقدر بيشتر تلاش کنيد ، درآمد بيشتري نيز به دست خواهيد آورد بنابراين پيش بيني مي کنيم که پس از اينکه اولين درآمد خود را به دست آورديد ، وقت بيشتري را براي اين کار خواهيد گذاشت.

يکبار ديگر خاطر نشان مي کنيم که با اين برنامه و اين سي دي شما هرگز نيازي به کار کردن با سايتهاي کسب درآمد و يا پي تي سي و کليکي و يا زيرمجموعه گيري (و يا هيچ سايت ديگري) نخواهيد داشت . ما اصلا در اين سي دي از شما نخواهيم خواست که با چنين سايتهايي کار کنيد . ضمنا شما به هيچ عنوان با خارجيها نيز کار نخواهيد کرد . درآمد شما از اينترنت و از همين ايران خودمان به دست مي آيد و مستقيما به حساب بانکي شما در ايران واريز خواهد شد . شما هيچ نيازي به انجام کارهاي غير عرف و يا غير شرعي نخواهيد داشت و درآمد شما کاملا قانوني خواهد بود . بنابراين جاي هيچگونه نگراني نيست .

توصيه مي کنيم اين افکار بيهوده را به کناري گذاشته و يکبار براي هميشه تصميم خود را بگيريد و با کمي تلاش ، درآمد خوبي براي خود به ارمغان آوريد. به دليل پرسشهاي مکرري که در مورد ميزان درآمد اين سي دي از ما پرسيده مي شود در اينجا باز به اين موضوع اشاره مي کنيم که حداقل درآمدي که از اين برنامه مي توان به دست آورد ماهيانه 300 هزار تومان و حداکثر درآمد آن نيز يک ميليون تومان در ماه است . البته همچنان که قبلا نيز عرض گرديد درآمد اين شيوه نامحدود است و بسيار افرادي هستند که در همين لحظه اي که شما در حال مطالعه اين صفحه هستيد ، ماهيانه بيش از يک ميليون تومان درآمد از اين برنامه به دست مي آورند .
بازديدکننده عزيز,
با مراجعه به سايت ما،
با تکميل فرم خريد پستي ، سفارش خود را ابتدا درب منزل يا محل کار خود تحويل گرفته و سپس مبلغ آن را به مامور پست پرداخت نماييد.


کلمات کلیدی آگهی : آنلاین , آفلاین , CN3 ,


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: Delyab
ایمــیل:
تلفن:
موقعیت: تهران
آدرس:
قیمت: 19000 تومان
تاریخ ثبت آگهی:  چهارشنبه 23 شهریور 1390
تاریخ انقضای آگهی:  چهارشنبه 28 مرداد 1394
بروز رساني:  چهارشنبه 23 شهریور 1390
بازديد:
موقعیت جغرافیایی در نقشه:


http://delyab.ir/detail.php?id=122&vendor=31130222

ارسـال پيغـام
تماس بـا: Delyab
در مـورد: توضيحات کسب در آمد 100درصد واقعي از اينترنت!
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:
ارسال به مبايل
ارسال به ايميل
ارسال به صندوق پيامها
ارسال به ياهو مسنجر

» خواهشمند است، در صورتيكه يك آگهي نظر شما را جلب كرده و يا در مورد آن پرسشي داريد، بصورت مستقيم با آگهي دهنده تماس بگيريد .

بنابراين اين سايت از پاسخ به پرسشهاي شما در مورد محتواي آگهي‌ها معذور است .

تازه های بازرگانی
04.03تهرانكسب درآمد از اينترنت با روشهاي منحصربفرد
شما هم ميدونيد که شانس يه بار در خونه آدم رو ميزنه به صورت ...
03.11تهرانپرستار سالمند در منزل بصورت کاملا تضميني
ارتباط سريع با کارشناسان ومشاورين مرکز تدبير : 88864523 - 88864526 - ...
03.11تهرانپرستار تضميني کودک در منزل
ارتباط سريع با کارشناسان ومشاورين مرکز تدبير : 88864523 - 88864526 - ...
12.05خراسان استخدام و فرصت هاي شغلي بصورت پاره وقت ، تمام وقت و دورکاريمجانی
چنانچه شما هم از مهارت خاصي بهره مند هستيد، هميشه جاي خالي ...
11.29خراساناستخدام و فرصت هاي شغلي در آسان سايت با بيمه و مزايا۹۹۰۰۰
چنانچه شما هم از مهارت خاصي بهره مند هستيد، هميشه جاي خالي ...
11.29تهراناستخدام تعدادي کارمند خانم با روابط عمومي و فن بيان بالا
به تعدادي کارمند خانم مسلط به امور اداري با روابط عمومي بالا ...
11.29تهراناستخدام تعدادي کارمند اداري خانم مجرب
استخدام تعدادي کارمند اداري خانم مجرب ، مسلط و حرفه اي ...
11.29تهران استخدام تعدادي کارمند خانم حرفه اي،مجرب و حرفه اي جهت مؤسسه
مؤسسه معتبر جهت کادر اداري خود با حقوق و مزاياي عالي در ...
11.29تهراناستخدام ادمين حرفه اي تلگرام و اينستاگرام
موسسه اي معتبر براي مديريت و حضور قدرتمند در شبکه هاي ...
11.29تهراناستخدام ادمين مجرب تلگرام و اينستاگرام
موسسه اي معتبر براي مديريت و حضور قدرتمند در شبکه هاي ...
 1  2  3  4   

Powered by DELYAB Advertising - [10.5.820]   |  Copyright ©2009, www.DELYAB.com Enterprises Ltd.